Haydi Güçbirliği Adana

Haydi Güçbirliği Adana


  A
dana Güçbirliği Vakfı 17. Olağan Genel Kurulunda Mütevelli Heyet Seçimi yapılmıştır. Mütevelli Heyet Başkanı seçilmiş ve ilgili kuralları oluşmuştur. Başkan seçilen Bilal Nadir Gök Mütevelli Heyet Vakfın kuruluş amaçları doğrultusunda Adana'nın daha ileri seviyeye taşımak GÜÇ BİRLİĞİ oluşturmak için azim ve kararlılıkla çalışmaya başlamıştır.


               Başkan sn. Gök Adana'nın ekonomik, sosyal ve kültürel olarak büyük potansiyeli barındırdığını ancak bu güçlerin senkronize hareket etme kabiliyetinin bulunmadığını vakfın bu güçleri harekete geçirilerek GÜÇ BİRLİĞİ oluşturmak amacıyla birlikte hareket etme kabiliyeti kazandırmak için çalışacağını belirtti.

            Güç Birliği Vakfı onursal başkanı Adana Valimiz  Sayın Hüseyin Avni Coş'un önderliğinde hareket ederek Adana'dan seçilen ve şehrimiz için büyük bir şans olan Kültür ve Turizm Bakanımız Sayın Ömer Çelik bey i de oluşturacağımız GÜÇ BİRLİĞİ için bir sinerji kaynağı olarak kabul ederek Ticaret Odası, Sanayi Odası, Ticaret Borsası, Adana'nın SİAD'ları Sivil Toplum Kuruluşları Belediye Başkanları ve Adana'mızın diğer dinamikleri sanayici iş adamları ve sanatçılarını da yanımıza alarak var olan potansiyeli harekete geçirerek Adana'yı daha ileri seviyeye ulaştıracağız.

            Vakıf Adana'nın var olan potansiyeli içerisinde en dinamik üyelerden oluşan yönetim seçilmiştir. Odaların, SİAD'ların, Üniversite'den ve yüksek birikimli sanayici ve  iş adamlarından oluşturulmuştur.

Başkan    Bilal Nadir Gök

Başkan Yrd. Yüksel Yavuz

Başkan Yrd. Elif Doğan Türkmen

Sayman  Sabahattin Yumuşak

Genel Sekreter Prof.Dr. Elçin Yoldaşcan

Yönetim Kurul Üyesi  Tamer Gülcan

Yönetim Kurul Üyesi  Salih Sütçü

Yönetim Kurul Üyesi  Behçet Hamurlu

Yönetim Kurul Üyesi  Türkan Cerrahoğlu

Yönetim Kurul Üyesi  Numan H. Tansuğ

Yönetim Kurul Üyesi  Alev Dikici

Oluşan yeni yönetimin bolluk ve bereketin olduğu Çukurova'nın ortasında bölgeye ülkemize ve dünya'ya örnek bir şehir olmasını temennisi ile

   ''Haydi Güç Birliği Adana'' diyoruz.

 
 

 

 

Facebookta Paylaş